HOŞ GELDİNİZ

Join the forum, it's quick and easy

HOŞ GELDİNİZ
HOŞ GELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANLAMLI VE GÜZEL SÖZLERİR

ANLAMLI VE GÜZEL SÖZLERİR Empty ANLAMLI VE GÜZEL SÖZLERİR

Mesaj  Admin C.tesi Mart 27, 2010 2:37 pm

seni sevdiğim kadar yaşasaydım ülümsüzlüğün adını aşk koyardım

insanlar üç\\'e ayrılır;gerçekten başarılılar,başarılıyım diye geçinenler,başarılı insanların üzerinden geçinenler.

hepimiz bir bataklıkta yaşıyoruz ama bazılarımız yıldızlara bakıyor.

Çaresizim içime akar tüm gözyaşlarım Kıyılara vurmuşum Boşluğa savrulmuşum Kendime el olmuşum Dokunmayın ağlarım..Ben aşk mıyım günah mıyım Sevap mıyım İçim yanar bir garip Bir yangının külüyüm ...└►►

sevmegi yuceltme sen ne kadar yucelsen o seni o kadar alcatir ama bilmiyorki o sewmesede icindeki sewgin seni yuceltir

her seven sevilenin boy aynasıdır,sevmek sevenin o aynaya bakmasıdır..

Her gece yeşil rengi gözlerini demledim hayalimde.ipek saçlarfını ,sevdalı gülüşlerini,inci dişlerini demledim.ama içmeye kıyamdım sadece izledim...

Aşk herşeye değer\\" diyerek saklanırız korkularımızın arkasına. Oysa kortuğumuz arkamızda bıraktıklarımız değil, o yolda karşılaştıklarımız değil midir? Nedense hep gittiği zaman ya da gittiğimiz zaman anlamışızdır kaybettiklerimizin değerini ve her gidiş yanında götürmüştür küçükte olsa ümitlerimizi

Her ne kadar kahkahalarımızın bedelini gözyaşlarımızla ödüyor olsakta, gülmekten korkmadık... her defasında yara alsakta aşktan, sevgiden kaçmadık... Kan ağlarken bile gözlerimiz, kimseye utanarak bakmadık!.. Çok kahpe kurşunlara gelsekte, en büyük yarayı SEVİYORUM diyenden aldık...

Hayatta birine gereğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin ya da hayattaki en büyük darbeyi ondan yersin...

Sana karşı bir susma orucu başlatırım, ben sustukça sen aç kalırsın

sevilenler hergün süt içip naz yapmasaydı sevenler hergün esrar içip isyan etmezdi

gözlerinin rengi farklı ama gözyaşının rengi aynidir..

seven unutmaz unutmuşsa sevmemiştir sevipte unutmuşsa sevmesini bilmemiştir...!

öηêmLį 0Ląη ßįRįηį ßµLmąĸ dêqįL,ßµLdµqµη ĸįŞįγį įLĸ wê s0η γąPmąĸ !

benim gerçek dostum aklımdır çünkü o beni yarı yolda bırakmaz

Admin
Admin

GELBURAYA
SAYFA:

http://afyonkarahisar.yetkinforum.com

- Similar topics